10 įspūdingiausių baseinų kruiziniuose laivuose

Kruiziniai laivai turi visus kurortų atributus. Kiekvienas laivas – tai plaukiojantis miestas su nuosavu prekiniu ženklu ir teminiu parku. Vandens kalneliai, baseinai, kavinės ir restoranai, kazino – patogumai lainerio denyje tokie pat įvairūs, kaip ir Las Vegase. Kruizinės industrijos pelnas per metus JAV ekonomikai sudaro 37,85 milijardai dolerių, o nuo 1980 metų kasmetinis, vidutinis augimo tempas sudaro 7,4%. Super laineriai yra vieni ši populiariausių poilsio rūšių. Siūlome pačių prabangiausių baseinų apžvalgą, kurie įrengti kruiziniuose laivuose.

10. Disnėjaus kruizinės linijos: Disnėjaus svajonė

[frame type=“lifted“ align=“right“]Disnėjaus svajonė[/frame]
Vargu ar kuris nors, vyresnis nei penkerių metų amžiaus ruošiasi ieškoti Mikio Mauso baseino. Tačiau, vienas iš trijų baseinų, kuris yra įsikūręs kruiziniame laive „Disnėjaus svajonė“ patiks ir suaugusiems, ir vaikams. Baseinas, kurio gylis 60 centimetrų iš tiesų pagal savo formą primena Mikio Mauso galvą. Donaldas ir Gufis taip pat turi nuosavus, jų garbei skirtus baseinus. Prabangus laivas Disnėjaus svajonė, kuriame gali tilpti 4000 keleivių, be viso to, turi dar ir 227 metrų vandens čiuožyklą. Tai pirmieji, taip vadinamieji, „amerikietiški kalneliai“ laive.
[frame type=“lifted“ align=“none“]Disnėjaus svajonė

Disnėjaus svajonė
[/frame]

9. Sanctuary Retreats: Sun Boat III

[frame type=“lifted“ align=“none“]Sanctuary Retreats: Sun Boat III
[/frame]

Sun Boat III – tai prabangi, elegantiška upinė jachta, specializuojasi kruizuose po Nilą. Pastatyta pagal 20- 30 metų prabangių laivų pavyzdį, ji gali sutalpinti 36 keleivius. Šis modelis pelnytai pateko į pačių gražiausių pasaulio laivų TOP 100. laivas dar yra vadinamas „Kleopatros oazė“. Viršutiniame jachtos denyje, įrengta speciali aikštelė deginimuisi, o tai pat neįtikėtinas baseinas, apkraštuotas palmių medžiais ir gėlėmis. Baseinas, šezlogai, baras po atviru dangumi – tiesiog ideali vieta tam, kad būtų galima pasižiūrėti į senovines šventyklas, kurios įsikūrusios išilgai upės.

[frame type=“lifted“ align=“none“]Sanctuary Retreats: Sun Boat III

Sanctuary Retreats: Sun Boat III
[/frame]

8. AmaWaterways

[frame type=“lifted“ align=“none“]AmaWaterways[/frame]

Bendrovė Waterways pirmauja kruizinėje industrijoje nuo 2002 metų. Baseinas upiniuose laivuose iš vis laikoma labai didele retenybe, tačiau bendrovės laineriai (AmaCerto , AmaSonata, AmaReina, AmaVista ir AmaSerena) gali pasigirti ne tik prabangius baseinu su pašildymu, bet ir Karybų stiliaus barais su sėdynėmis, kurios įrengtos vandenyje. Laivas AmaCerto, gali sutalpinti 164 keleivius – pirmasis bendrovės laivas, kuris turi šildomą baseiną ir barą. Pirmąjį savo išplaukimą, laivas atliko 2012 metais, atlikęs kruizą po Olandiją, Belgiją ir Vokietiją. „Šis modelis su neįprastu interjeru ir eksterjeru iš tiesų yra ryškus pavyzdys, naujos kartos laivams“, pasakė Rudi Šraineris, AmaWaterways prezidentas.

[frame type=“lifted“ align=“none“]AmaWaterways

AmaWaterways
[/frame]

7. Royal Caribbean: Oasis of the Seas (Jūrų oazė) ir Allure of the Seas (Jūrų žavesys)

[frame type=“lifted“ align=“none“]Oasis of the Seas ir Allure of the Seas[/frame]

Laivuose „Jūrų oazė“ ir „Jūrų žavesys“ yra įrengti savi teminiai, pramogų parkai. Čia yra 5 metrų baseinai, kurių gylis suteikia galimybę užsiiminėti net nardymu, kurio čia apmokoma kiekvieną dieną per pamokas. Baseinai apsupti daugiaaukštėmis aikštelėmis deginimuisi su specialiais šezlongais ir hamakais. Tačiau saulei leidžiantis, jos pavirsta į tikrus Vandens – teatrus. Oro ir vandens akrobatai, narai, cirko du Coleil stiliaus sinchroninio plaukiojimo plaukikai – puiki pramoga kruizinio lainerio svečiams.
[frame type=“lifted“ align=“none“]Oasis of the Seas ir Allure of the Seas

Oasis of the Seas ir Allure of the Seas
[/frame]

6. Bendrovė Viking Cruises

[frame type=“lifted“ align=“none“]Viking Cruises[/frame]

Įkurta 2013 metais bendrovė Viking Cruises – pirmoji bendrovė, kuri specializuojasi kruizuose po Skandinaviją, Baltiją, o taip pat po Vakarų ir Rytų Viduržemio jūrą. Pirmieji turai planuojami 2015 – 2016 metais. Laivai „Viking Star“ ir „Viking Sky“ taps pirmaisiais kruiziniais laineriais su panoraminiais baseinais, iš kurių bus galima grožėtis nuostabiais jūrų vaizdais, didelių miestų horizontais.
[frame type=“lifted“ align=“none“]Viking Cruises

Viking Cruises
[/frame]

5. Princess Cruises: Royal Princess ir Regal Princess

[frame type=“lifted“ align=“none“]Royal Princess ir Regal Princess[/frame]

2004 metais bendrovė „Princess Cruises“ pirmą kartą organizavo festivalį „Kinas po žvaigždėmis“. Šiuo metu, ji aktyviai naudoja šį kozirį. Laivai „Royal Princess“ ir „Regal Princess“ turi įrengtus didelius ekranus filmų rodymui. Šviesos diodų ekranai, kurių dydis daugiau nei 28 kvadratiniai metrai, garso sistema, kurios galingumas 69000 W. Tikra kino salė po atviru dangumi!

[frame type=“lifted“ align=“none“]Royal Princess ir Regal Princess

Royal Princess ir Regal Princess
[/frame]

4. Royal Caribbean: Brilliance of the Seas (Jūrų blizgesys)

[frame type=“lifted“ align=“none“]56Brilliance of the Seas [/frame]

Laivas „Jūsų blizgesys“, kuris priklauso bendrovei Royal Caribbean, skiriasi nuo kitų, tuo, kad jame yra šeši baseinai, vandens masažo vonios ir baseinas soliariumas, kuris apipavidalintas azijietišku stiliumi. Jį puošia aukštos palmės ir kiti augalai, o taip pat skulptūros, šezlongai ir hamakai. Soliariume yra ištraukiamas, stiklinis stogas, o taip pat dengtos, įstiklintos aikštelės.

[frame type=“lifted“ align=“none“]Brilliance of the Seas

Brilliance of the Seas
[/frame]

3. Oceania Cruises: Marina ir Riviera

[frame type=“lifted“ align=“none“]Marina ir Riviera[/frame]

„Marina“ ir „Rivjera“ – klasikiniais, vidutinio dydžio laivai – dvyniai. Kiekviename laive yra tiesiog didžiulis baseinas, aplink kurį auga palmės ir kiti augalai, o taip pat įrengta sūkurinė vonia. Fontanas, didžiulis ekranas ant denio, baseinas – viskas įrengta svečių patogumui. Ypatingai stebuklingas denis tampa vakaro metu, kuomet šviesos diodų apšvietimas suteikia tiesiog fantastinį reginį.
[frame type=“lifted“ align=“none“]Marina ir Riviera

Marina ir Riviera
[/frame]

2. Norwegian Cruise Line: Norwegian Epic

[frame type=“lifted“ align=“none“]Norwegian Epic<[/frame]

2011 – 2012 metais „Norwegian Epic“ gavo „Geriausio kruizinio laivo“ titulą. Jis yra garsus dėl inovacijų, tokių kaip vandens parko elementų, kurie ypatingai vilioja šeimas su vaikais. Vandens pramogas sudaro du pagrindiniai baseinai, penkios sūkurinės vonios, varlinukas ir baseinas vaikams, papuoštas linksmomis skulptūromis ir specialiaisiais vandens efektais.

[frame type=“lifted“ align=“none“]Norwegian Epic< width=

Norwegian Epic
[/frame]

1. MSC Cruises: MSC Divina

[frame type=“lifted“ align=“none“] MSC Cruises: MSC Divina[/frame]


U.S. News, o taip pat World Report (Travel) pastatė „MSC Divina“ į pirmą vietą 12 pačių populiariausių kruizinių laivų reitinge. Sukurtas 2012 metų gegužės mėnesį, laineris yra ne tik didelis laivas, tačiau tuo pat metu dar ir siūlo neįtikėtinai prabangius patogumus. Tačiau, visos penkių žvaigždučių įžymybės nublanksta palyginus su panoraminiu baseinu. Pas jį, tiesa, ramus, minimalistinis dizainas papuoštas keturiomis budos skulptūromis, kurios leidžia įvairius gamtos garsus. Tokiu būdu, svečiai gali atsipalaiduoti nuostabiame baseine, čiulbant paukščiams ir ošiant kriokliams. Nuostabus poilsis prabangiuose laivuose, ne veltui daugelis iš jų įeiną į pačių brangiausių kruizinių laivų sąrašą.

[frame type=“lifted“ align=“none“] MSC Cruises: MSC Divina

MSC Cruises: MSC Divina
[/frame]


Categories: Transportas

Leave A Reply

Your email address will not be published.