Sėdėti ir laukti: ekspertai pataria keliaiviams, užlaikant reisą

Kad išvengti negatyvių pasekmių prie atidėtų ar užlaikytų lėktuvų reisų, keleiviams rekomenduojama užsisakyti išankstinius reisus ir su savimi pasiimti mobiliųjų telefonų kroviklį. Tokius patarimus aviakompanijų keleiviams teikia Amerikos verslo leidinio Entrepreneur, ekspertai.

Entrepreneur specialistų duomenimis, rudenį ir žiemą, dėl nepalankių oro sąlygų, užlaikoma vis daugiau aviareisų. Ryšium su tuo, ekspertai pataria pasirinkti išankstinius reisus, kas leis iki minimumo sumažinti pavėlavimus į paskirties vietą daugiau, negu 24 valandas. Reiso užlaikymo ar atkeitimo atveju, keleivis turi daugiau laiko iškeisti savo bilietą ar surasti alternatyvų perskridimą.

Atidėtas skrydis. Ką daryti

atšaukė skrydį
Ką daryti, kai atšaukė skrydį

Be to, ekspertai pataria, atidedant skrydžio laiką, niekur nenusišalinti nuo terminalo, o tiesiog, sėdėti ir laukti. Tai padės išvengti ir pavėlavimo į savo lėktuvą, kai jam bus leista išskristi. Taip pat keleiviams patariama su savimi turėti mobiliųjų telefonų kroviklius, kad bet kuriuo momentu galėtų susisiekti su savais ir būti nuolat ryšio zonoje. Ne pro šalį būtų ir papildomi keli akumuliatoriai.

Taip pat Entrepreneur pataria sekti orų prognozes, naudojant internetines naujienas savo smartfonuose, kad nereiktų kas pusvalandį kreiptis į oro uosto tarnybas su klausimu: „kada gi skrisime?“

Ekspartai taip pat duoda kelis vertingus patarimus ir verslo keleiviams. Taigi, jei tampa žinoma, kad atvykimo punkte subjuro oras, verta išsinuomoti internetu automobilį, kuris nuvežtų į „atsarginį“ oro uostą. Tai leis greičiau atvykti į reikalingą miestą ar vietą, kur numatytas svarbus susitikimas. Esant būtinumui nuomos užsakymo galima atsisakyti. Taip pat iš anksto galima užsisakyti viešbučionumerį, jei kartais tektų nakvoti ne taip, kaip užplanuota.

Categories: Kelionė

Leave A Reply

Your email address will not be published.