Atrakcionų parkas PortAventura World: praktiški patarimai lankytojams

Pats lankomiausias atrakcionų parkas Ispanijoje – tai PortAventura World. Ką gi reikia žinoti turistams, kurie ten keliauja pirmą kartą?

Bendra informacija apie PortAventura World

Port Aventura World – tai teminis pramogų parkas, kuris yra Ispanijoje, Salou, Kosta Dorada pakrantėje. Šią vietą galima pasiekti važiuojant Bus Plana autobusais ir keliaujant turistiniu traukiniu per 5 – 10 minučių, keliaujant traukiniu kelionė užtruks apie valandą. Port Aventura World yra trys teminiai parkai: to paties pavadinimo PortAventura Park, Caribe Aquatic Park ir visai nesenai atidarytas Ferrari Land.

PortAventura World
PortAventura World

Leidimas į teritorijos parką vyksta su vieno bilieto pagalba, kuris leidžia laisvai laikytis visuose atrakcionuose. Egzistuoja keli bilietų variantai, kurie turu įvairias parkų kombinacijas ir dienų kiekį, kurias galima būti. Labai patogu, jei jūs imate, pavyzdžiui, bilietas ,,3 dienoms – 3 parkai“, jūs galite šias dienas paskirstyti per savaitę taip kaip norite. Tai yra jūs nebūtinai turite ten vaikščioti kiekvieną dieną iš eilės. Išeinant iš parko jums ant rankos padarys antspaudą, kurio dėka jūs ir sugrįšite.

PortAventura World
PortAventura World

Praktiški patarimai

Tikriausiai vienas iš geriausių variantų apsilankyti PortAventura World –,,3 dienos – 3 parkai“. Į šį bilietą įeina PortAventura World lankymas 1 dieną, 1 dieną akva parko ir 1 diena, kurią galima aplankyti Ferrari parke ir kartu Port Aventura.
Jei keliaujate sezono metu (liepą – rugpjūtį), eilės bus labai ilgos ir stovėti reikės apie 1,5 – 2 valandas. Todėl labai patariu į pačius geriausius kalnelius ateiti jau po parko atidarymo, 10 – 11 valandą ryto. Port Aventure tai yra kalneliai Shambhala ir Dragon Khan, Ferrari parke – Red Force. Šiuo metu eilės jau bus, tačiau ne tokios didelės.
Maistas Port Aventure tai pagrinde yra greitas maistas, porcijos nors ir didelės ir skanios, tačiau jos yra labai brangios. Pietūs vienam asmeniui kainuos mažiausiai 17 – 20 eurų. O pietauti ten yra būtina, kadangi įprastai ten ateinama tą pačią dieną. Taigi tikrai įmanoma į parką pasiimti kažką su savimi, prie įėjimo maisto tikrai neatims ir valgyti savo maisto niekas nedraudžia.

PortAventura World
PortAventura World

Vasaros įkarščio metu būtinai su savimi pasiimkite galvos apdangalą, kokią nors lengvą skraistę uždėti ant pečių, kremą nuo nudegimų ir akinius. Jums teks ne vieną valandą praleisti atviroje saulėje, taip pat ir siestos metu. Kartais eilės būna lauke, o ne po pavėsiu. Į visą tai yra būtina atsižvelgti, kad negautumėte saulės smūgio.
Port Aventūros parke yra pakankamai daug vandens atrakcionų, kuriuose yra parduodami lietpalčiai. Ir šie lietpalčiai ten kainuoja pakankamai brangiai, taigi geriau pasirūpinti iš anksto, jei nenorite sušlapti iki siūlo galo. Iš principo, būnant karštyje viskas išdžiūna labai greitai, tačiau šlapių džinsų arba šortų pojūtis kelias valandas jums tikrai nebus malonus. Jei jūs nenorite vilkėti lietpalčio ir nenorite vaikščioti sušlapęs ten yra specialios kabinos skirtos rūbų džiovinimui, tai jums kainuos 2 eurus.

PortAventura World
PortAventura World

Apsilankius Caribe Aquatic Park geriau su savimi neimti jokių vertingų daiktų. Dėžės skirtos daiktų saugojimui ten kainuoja labai brangiai – 5 eurus už spintelę, o eilė gauti raktus visada labai ilga, kaip į geriausius atrakcionus.
Na ir žinoma nepamirškite įeidami į kiekvieną parką pasiimti lankstinuką su žemėlapiu, atrakcionų aprašymu ir renginių aprašymais, kad nepraleistumėte pačias įdomiausias vietas ir įvykius.

Sužinoti daugiau Trip Advisor

Categories: Patarimai

Leave A Reply

Your email address will not be published.