Būti Paryžiuje ir nepakilti į Eifelio bokštą – tai tas pats, kas nebūti Paryžiuje

Eifelio bokštas
Jeigu jau Jūs pasiekėte romantiškiausią miestą pasaulyje, nepagailėkite keleto eurų, ir pakilkite į labiausiai pažįstamą bokštą pasaulyje.

Bilieto kaina priklauso nuo to, kiek aukštai Jūs norite pakilti. Bet net ir čia galite sutaupyti.

Užsisakyti staliuką restorane
Eifelio bokštas
Žinoma, galima ilsėtis prabangiai ir patekti į Eifelio bokštą be eilių ir atskiru keltuvu. Tam reikia užsisakyti pietus ar vakarienę viename iš bokšto restoranų.

Pietūs vienam restorane „Eifelio bokštas-58“, pirmame aukšte, kainuos bent 42 eurų. vakarienės kaina prasideda nuo 87 eurų.

Maitinimas restorane „Žiul Vern“, antrame aukšte, bus maždaug du kartus brangiau.
Eifelio bokštas
Pirkti bilietus internetu

Jeigu Jūs nesiruošiate pietauti bokšto restorane, bet ir nenorite stovėti ilgose eilėse, geriau pasirūpinti bilietais iš anksto. Juos galima įsigyti oficialioje svetainėje, labiausiai lankomos turistinės vietos pasaulyje.

Kad pakilti liftu nuo žemės į pirmą ir antrą aukštą, už bilietą vienam suaugusiajam reikės sumokėti 11 eurų. Jeigu Jūs norite pamatyti visą Paryžių nuo pačio Eifelio bokšto viršaus, tada toks bilietas kainuos 17 eurų.

Tiesa, šiuos bilietus reikėtų nusipirkti gerokai prieš kelionę. Nes pavyzdžiui, kovo pabaigoje, internetu galima įsigyti bilietus tik nuo gegužės vidurio.

Tokių bilietų minusas yra tai, kad jie yra griežtai susieti su laiku. Perkant jūs renkatės laisvą valandą, kurią norėtumėte keltis. Jeigu staiga Jūsų planai pasikeis, nei grąžinti, nei pakeisti įsigytų bilietų negalėsite.

Eifelio bokštas

Eifelio bokštas
Eifelio bokštas

Bilietai prie įėjimo

Jeigu Jūs jau esate Paryžiuje, bet bilieto iš anksto nenusipirkote, reikės šiek tiek pastovėti eilėje, nes prie Eifelio bokšto jos yra visada.

Galima atvykti vakare, tada žmonių bus šiek tiek mažiau. Vasarą bokštas dirba nuo 9:00 iki vidurnakčio, kitais metų laikais – nuo 9:30 iki 23:00.

Eifelio bokštas

Jeigu Jums nepatinka fizinis krūvis ir teikiate pirmenybę liftui, o ne laiptams, už bilietus Jūs turėsite mokėti tiek pat, jeigu Jūs juos užsisakytumėte internete: 11 arba 17 eurų už pakėlimą į 2 ar 3 aukštus, atitinkamai.

Jeigu Jūs esate, pilni energijos ir jėgų pakilti į pirmąjį ir antrąjį Eifelio bokšto aukštus pėsčiomis, nedvejodami eikite prie pietinio įėjimo. Ten paprastai, dar ir mažiausios eilės.

Įėjimo bilietas į 1-2 aukštus vienam suaugusiajam kainuos 7 eurus.

Ligi valios pasimėgavus vaizdais ir apžiūrėjus ekspozicijas, galite lipti į trečią aukštą. Antrame aukšte už 6 eurus nusiperkate bilietą ir liftas užkels Jus į viršūnę.

Tik už 13 eurų, Jums atsivers nuostabus vaizdas į Paryžių! Patikėkite, šie prisiminimai išliks Jums visam gyvenimui.

Eifelio bokštas

Beje, ten yra nuolaidų jaunimui, kurių amžius nuo 12 iki 24 metų, vaikams, neįgaliesiems ir bedarbiams su atitinkamu dokumentu. Vaikai iki 4 metų keliami į bokštą nemokamai.

Sėkmingos kelionės ir nepamirštamų įspūdžių!

Eifelio bokštas Video

Categories: Prancūzija

Leave A Reply

Your email address will not be published.