Jei dar nebuvote Dominikos Respublikoje

Jei dar nebuvote Dominikos Respublikoje, būtinai ten nuvykite. Toje šalyje yra ką pažiūrėti. Norint per trumpiausią laiką aplankyti visas šios šalies įžymybes, geriausia rinktis ekskursijas su asmeniniu gidu.
Ekskursijų kainos Dominikoje yra visai priimtinos. Žinoma, galima keliauti ir su grupe. Tai jau tik jūsų skonio reikalas. Čia jūsų laukia daug įdomių ir stebėtinai gražių dalykų. Gamtos grožis, įspūdingi peizažai – tikras rojus keliautojams. Kelionėje patirsite daug malonių akimirkų ir teigiamų emocijų.

Dominikos Respublika

Dominikos Respublika
Dominikos Respublika

Norintys pailsėti paplūdimyje taip pat ras tai, ko reikia. Ekskursijų programos yra labai įvairios. Galėsite susipažinti su šios įdomios šalies istorija, vykti į kelionę su apsipirkimu. Jūsų laukia pramogos ir kelionės, kuriose gausite adrenalino dozę, patirsite daug įdomių nuotykių.

Dominikos Respublika
Dominikos Respublika

Viena iš populiariausių ekskursijų šioje šalyje yra kelionė į Saonos salą. Daugelis turistų atvyksta į Dominiką tik dėl šios salos. Didžiausia Dominikos sala – tikras draustinis, kuriame negalima nieko statyti. Minkštas sniego baltumo smėlis, skaidrus ir švarus didingo vandenyno vanduo. Giedro švelniai žydro dangus fone – ryškiai žali pasakiško grožio medžių lapai. Neįtikėtinai ryški ir graži spalvų ir atspalvių paletė. Ši sala sugėrė visą spalvų jūrą.

Dominikos Respublika
Dominikos Respublika

Nepamirškite nuvažiuoti į Santo Domingą. Čia apsilankysite Kolumbo parke ir pamatysite paminklą Kolumbui. Jūsų laukia Nacionalinis panteonas ir Ozamos tvirtovė. Taip pat galėsite pasivaikščioti El Conde pėsčiųjų gatve.
Ne mažiau įdomi yra Samanos sala – čia jūsų laukia daug teigiamų emocijų ir ryškių įspūdžių. Tai tikrai žavi kelionė, nes iki kelionės pradžios jums reikės skristi lėktuvu, vėliau arkliais keliausite kalnais ir kloniais. Čia prieš jus atsivers nepamirštami, kvapą gniaužiantys keturiasdešimt dviejų metrų aukščio El Limon krioklio vaizdai. Be abejo, galėsite išsimaudyti krioklio baseine bei stebėti vietos narsuolius, šokinėjančius nuo viršaus.

Categories: Dominikos Respublika

Leave A Reply

Your email address will not be published.