Egzotinės šalys, kuriose būtina pabuvoti

Artėjant atostogų sezonui, vis daugiau žmonių susidomi reklaminiais prospektais bei kitais turistinių kompanijų pasiūlymais. Tačiau, praktiškai visur pristatomi jau seniai įprasti maršrutai: Turkija, Egiptas, Tunisas, Bulgarija, Graikija, Gruzija… Šios turistinės kryptys taip lengvai pasiekiamos, kad retas kuris mūsų, jau nėra ten nepabuvojęs. Todėl pastaraisiais metais pastebimos kitokios turistų užklausos.

Egzotinės šalys Turkija
Turkija

Vis dažniau kreipiamasi į turistines agentūras, dėl kažkokių naujesnių variantų, bet ne mažiau egzotiškų ir patrauklių maršrutų. Taip pat, remiantis turistinių operatorių duomenimis, pastaruosius du – tris metus, labiau domimasi egzotiškomis šalimis.

Tailandas

Tailandas Egzotinės šalys
Tailandas

„Dramblių kraštas“ – tokį pavadinimą turistai suteikė šiam rojaus kampeliui žemėje. Čia, praktiškai, visada šilta, išskyrus lietaus sezoną, kuris tęsiasi nuo lapkričio, iki balandžio mėnesio. Vidutinė oro temperatūra siekia 33 – 35 laipsnius šilumos, pagal Celsijų.

Tailandas – labai draugiškų ir nuolat besišypsančių žmonių šalis. Nuostabiausia gamta nepaliks abejingo nei vieno poilsiaujančiojo. Aktyvaus poilsio mėgėjai atiduoda pirmenybę pietinėj pakrantei, kur driekiasi begaliniai balto smėlio paplūdimiai. Čia itin populiarios tokios sporto šakos, kaip banglentės, vėjinės vandens slidės, nardymas ir kt.

Bankokas stebina architektūrinių objektų didybe. Keliaujant į „Dramblių kraštą“, būtinai išragaukite Tailandietiškos virtuvės patiekalų. Tokių aromatų bei skonių – nerasite niekur pasaulyje. Taip pat daugelį turistų žavi SPA salonai, kur daromas visame pasaulyje pripažintas Tailandietiškas masažas.

Kuba

Kuba Egzotinės šalys
Kuba

Jei jums įdomu aplankyti šalį, sugebančią nustebinti savo daugialypiškumu, keliaukite į Kubą. Neišpasakyto grožio paplūdimiai harmoningai dera su vandens bei oro sporto centrais, kas itin žavi aktyvaus poilsio mėgėjus.

Kuba – ypatingos atmosferos šalis. Salsos ir mambos ritmai papildomi stilinga rumba bei džiazu. Nepakartojamas kubietiškų cigarų ir gundantis romo kvapas, tiesiog sklando ore. Šalis, stebinanti tiesiog kiekviename žingsnyje: šiuolaikiniai viešbučiai, pastatyti, vadovaujantis įdomiomis architektūrinėmis metodikomis, rankinės parduotuvėlės ant dviračių, seni automobiliai, paplūdimiai, besitęsiantys kilometrus su nuostabia gamta, unikalios povandeninės uolos, neišpasakotai gražūs kriokliai ir tt.

Kabo – Verde salos

Kabo - Verde salos Egzotinės šalys
Kabo – Verde salos

Jei jums nusibodo kasdienis skubėsis bei rutina, keliaukite į rytinę Afrikos pakrantę. Pabuvoję šiose platumose, jums susidarys įspūdis, kad čia, jei nesustoja laikas, tai bent jau žymiai sulėtėja, kai žmogus gali tiesiog atsipalaiduoti, įgauti dvasinę ramybę, pailsėti ir dvasia, ir kūnu.

Norite pamatyti peizažą, kurio niekuomet ir niekur daugiau neišvysite – jums reikia būtent, į Kabo – Verde salas. Šis archipelagas siūlo turistams savomis akimis pamatyti žydruosius vandenyno tolius, baltuosius paplūdimius, kalnų turizmo maršrutus ir mėnulio vulkanų gamtovaizdį.

Kinija

Kinija Egzotinės šalys
Kinija

Jei paklaustume savo amžininkų, su kuo asocijuojasi jiems Kinija, tai daugelis atsakytų, kad su gyventojų skaičiumi bei tos šalies žmonių darbštumu. Šie teiginiai teisingi. Be to, šis regionas be galo turtingas daugybe didingiausių architektūros paminklų ir unikalių šventovių. Kinija pakeri savo įvairove: šiuolaikiškumas su naujausiomis technologijomis, visose veiklos sferose (pavyzdžiui, Pekine ir Šanchajuje) ir daugiaamžės tradicijos, kurios pasireiškia mažose gyvenvietėse ir budistų bažnyčiose.

Categories: Kelionė

Leave A Reply

Your email address will not be published.