Geriausi miestai pagal „Lonely Planet“ kelionėms 2018 metais

Leidykla, besispecializuojanti kelionių vadovais turistams „Lonely Planet“ sudarė šalių reitingą, kurias šalis būtina aplankyti 2018 metais. Top-10 yra paskelbtas oficialioje svetainėje.

Atidaro reitingą Ispanijos Sevilija. Andalūzijos sostinė neseniai tapo dviračių ir tramvajų miestu, bet kaip ir anksčiau siekia atgaivinti savo meninę praeitį. 2018 m. ekspertai rekomenduoja aplankyti 31-ąjį Europos filmų premiją, o taip pat renginius, skirtus namuose išauginto baroko dailininko Bartolome Esteban Murillo 400-mečiui paminėti.

Sevilija
Sevilija – miestas pietų Ispanijoje, provincijos ir Andalūzijos regiono administracinis centras. Uostas prie Gvadalkivyro upės, prieinamas ir vandenynų laivams. Eksportuojama vynas, alyvuogės, apelsinai, metalo rūdos

Vokietijos Hamburgo ekspertai kviečia į naują koncertų salę Elbphilharmonie. Be to, mieste yra daugybė paplūdimio barų ir naktinių klubų, kurie yra vieni geriausių Europoje. Antverpene rekomenduojama atkreipti dėmesį į meno ir dizaino namus, kurie pristatys lankytojų teismui flamandų meistrų darbus. Be to, čia nuolat vyksta paradai, koncertai, gatvės meno demonstracijos, multimedijos pasirodymai ir seminarai. 2018 m. Osle švenčiamos Norvegijos Karaliaus ir Karalienės 50-osios santuokos metinės. Turistai turėtų tikėtis daugybės pramoginių renginių, kulinarijos ir koncertų renginių. O Operos rūmai Osle švęs 10-ąjį jubiliejų su šventiniu koncertų ir pasirodymų sezonu.

2018 m. „Lonely Planet“ taip pat kviečia į kelionę į Detroitą, kur kūrybingas jaunimas pradėjo transformuoti beprotišką apleistų pastatų skaičių į alkoholinių gėrimų gamyklas, dviračių parduotuves ir galerijas. Po dešimtmečių sunaikinimo miestas pradėjo atsigauti. Čia atsirado naujų parkų, prabangių viešbučių ir sporto kompleksų. Į top dešimtuką taip pat įeina Kanbera – Australijos sostinė. 2018 m. miestas surengs kriketo rungtynes vaizdingame Manuka Ovalyje, renginius, skirtus 100-osioms Pirmojo pasaulinio karo pabaigos metinėms ir daug daugiau.

Be to, „Lonely Planet“ ekspertai 2018 m. pataria rinktis naujus maršrutus, skirtus atkreipti dėmesį į Taivano Gasiūn ,itališką Materą, Puerto Riko San Chuan ir Meksikos Gvanachuatą.

Video Sevilija

Video Sevilija

Categories: Kelionė

Leave A Reply

Your email address will not be published.