Olandija tikrai stebina dėl savo požiūrio į gyvenimą

Kuomet atsirado internetas, galimybė iš arčiau susipažinti su plačiausiomis pasaulio spalvomis tapo dar paprastesnė. Tačiau tuo pačiu internete paplito gana didelis kiekis dezinformacijos, kuri trukdo atsirinkti kas yra tiesa, o kas – melas. Džiugu, kad egzistuojant gerai išsivysčiusioms avia linijoms galima visus faktus įsitikinti patiems. Na, o pigūs skrydžiai suteikia galimybę tai padaryti be didelių finansų. Nereikia būti kad ir kokiu milijonieriumi, kaip anksčiau, kad galėtumėte aplankyti daugelį pasaulio šalių. Dabar tokia galimybė egzistuoja beveik kiekvienam. Štai viena iš tokių mitais ir gandais apipintų valstybių yra Olandija. Ji tikrai stebina ir dėl savo požiūrio į gyvenimą, ir dėl įstatymų, kurie taikomi šioje šalyje.

Olandija
Olandija

Pirmiausia, žinoma, paprastai vadinama žolė, kuri daugeliui tampa traukos objektu į Olandiją. Tai vienintelė šalis pasaulyje kuri yra įteisinusi konkrečiai tokio tipo kanapes. Patirtis rodo, kad olandams tai netrukdo, nes daug kas vartoja, o ir kiek problemų bekiltų, vis tiek niekas nesiruošia jos drausti. Kur tai nuves – pamatysime…

Kitas dalykas, kuris dažniausiai vilioja turistus apsižvalgyti po Olandiją yra prostitucija. Žinoma, nesakome kad turistai labai jau noriai naudojasi vietinių paslaugomis, tačiau tikrai vakarais išlenda į auką bent pažiūrėti kaip dirba vietinės merginos. O dirba jos gerai ir tai matyti iš gana geros jų išvaizdos. Tiksliau, tai ne kokios gatvės mergelės, o gan aukšto lygio prostitutės. Tokia mes galbūt matėme tik per filmus.

Olandija
Olandija

Tačiau tuo pat metu klestint legaliai prostitucijai ir narkotikams – gauname chaosą. Sakoma, kad vakarais geriau niekur labiau neiti, kadangi viešumoje vyksta gana akiai nepatrauklūs dalykai. Ypač atsargiai į šią šalį keliaujant su vaikais. Žinoma, toks įdomesnis judesys vyksta tik didžiuosiuose miestuose ir tam tikrose vietose, tačiau norintiems pamatyti vietą, kurioje negalioja jokia moralė – siūlome keliauti į Olandiją.
Categories: Pasaulis

Leave A Reply

Your email address will not be published.