Kaip sutaupyti Berlyne

Vokietija – ganėtinai brangi šalis turistams, tačiau, srautas jų į tą šalį nei kiek nemažėja. Išanalizuokime keletą patarimų, kurie padės sutaupyti šioje kelionėje.

1. Ir taip, jei po Berlyną ketinate daug keliauti visuomeniniu transportu, būtina įsigyti nuolatinį bilietą, galiojantį 24 valandas. Tai labai naudinga investicija, kuri padės sutaupyti kelias dešimtis eurų. Čia taip pat egzistuoja grupinis pravažiuojamasis bilietas, paskaičiuotas penkių žmonių grupei. Tačiau, jei jūsų grupė mažesnė, toks bilietas nebus ekonomiškas.

Transporto Bilietas
Transporto Bilietas

2. Antrasis patarimas, padėsiantis sutaupyti kelias dešimtis eurų – naktinis autobusas. Ne daug turistų žino, kad Berlyne kursuoja reisiniai naktiniai autobusai, kuriais galima pasiekti bet kokį Berlyno tašką. Tokiu atveju, nereiks jums naudotis taksi, kuris Berlyne labai brangus.

Naktinis autobusas
Naktinis autobusas

3. Sekantis patarimas naudingas studentams. Daugelyje muziejų studentams taikomos didelės nuolaidos ir pasinaudoti jomis galima, jei turite tarptautinę studento kortelę. Pasigaminti ją reikia iš anksto; tai padės sutaupyti lėšų ir geriau pažinti kultūrines miesto tradicijas.

tarptautinis studento pažymėjimas
Tarptautinis studento pažymėjimas

4. Berlyno centre, paprastai, labai brangūs restoranai ir kavinės. Tačiau visiškai šalia, galima užkąsti ir žymiai pigiau. Užtenka užsukti į bet kokį stambesnį prekybos centrą, kur tikrai pasinaudosite kavinės paslaugomis, dvigubai pigiau ir toje pačioje gatvėje.

Prekybos centras
Prekybos centras

5. Taip pat gerokai sutaupoma, apsiperkant produktais maisto prekių parduotuvėse. Čia produktai ženkliai pigesni, nei visuomeninio maitinimo taškuose. Taigi – ekonomija neginčytina.

maisto prekių parduotuvė
Maisto prekių parduotuvė

6. Viešbučiai Berlyne taip pat labai brangūs. Tačiau mieste egzistuoja nemažai hostelių (nakvynės namai), kuriuose galima gan prabangiai pragyventi ir mokėti žymiai pigiau. Tokiuose namuose aptarnavimas aukštame lygyje.

Nakvynės namai
Nakvynės namai

7. Prieš vykstant į Berlyną, iš anksto reikia sudaryti savo veiklos planą. Tai užeiti į jus dominančių vietų tinklapius. Gal būt, jūs sužinosite apie tų vietų planuojamas akcijas, netoliese esančius nakvynės namus ar maitinimo taškus. Dažnai būna taip, kad išankstinis bilietas į vieną ar kitą objektą, suteikia nuolaidas. Tai tikrai padės sutaupyti ženklią eurų sumą.

Berlynas
Berlynas

Tokiu būdu, galima pastebėti, kad poilsis Berlyne, ne toks jau ir brangus. Laikantis šių rekomendacijų, kelionė ir poilsis Berlyne, atpigs jums nuo 50, iki kelių šimtų eurų, o kelionės kokybė nuo to nenukentės.

Categories: Vokietija

Leave A Reply

Your email address will not be published.