Kokie pavojai slypi turistiniuose viešbučiuose

Daug keliaujant, viešbutis tampa kaip ir antrais namais turistui. “Bet higienos, poilsio, vienatvės sąlygomis, net ir patys ištaigingiausi viešbučiai, kartais pateikia siurprizų”: teigia BBC Travel.
Ir taip; ką gi reiktų žinoti apie viešbučio numerius?
Apie kai kurias paslaptis ir įvairius niuansus, ryžosi papasakoti mums darbuotojai ir žmonės, turintys didelę patirtį viešbučių veikloje.
Pirmoj eilėj yra siūloma patikrinti numerio duryse esančią “akutę”. Jei jinai pažeista, ar matosi demontavimo žymės – reikalaukite kito numerio. Žvelgiant pro akutę- turi būti plačiai matoma erdvė, esanti už jūsų numerio durų. Jei dalį akutės uždengia kažkokia dėmė, ar stiklas pusiau matinis, ar vaizdas “aukštyn kojomis” – galima drąsiai spėti, kad jame įmontuota stebėjimo kamera, pasiklausymo aparatūra ar pro ją galima matyti jūsų kambario vidų.

[frame type=“lifted“ align=“right“]Pavojai viešbučiuose

Pavojai viešbučiuose
[/frame]


Nepatariama naudotis jums siūlomu kavos virimo aparatu. Juk nieks nežino, kaip buvo naudojamas aparatas iki jūsų. Tai gali būti bet koks užkratas: nuo sergančio žmogaus seilių, iki cigarečių nuorūkų ir kitų nepageidautinų komponentų. Tai liečia ir viduje esančius indus. Daug kambarinių atsainiai žiūri į savo pareigas, ir, vietoje kruopštaus indų plovimo, paprasčiausiai- prašluosto sausu rankšluosčiu. Todėl geranoriškas jaunesnysis menedžeris siūlo patiems prapjauti numeryje esančius indus.
Bet pats užterščiausias viešbučio numerio atributas- televizoriaus pultas. Juk juo naudojasi praktiškai visi kambario gyventojai. Ir nieks negali pasakyti, kokius mikrobus gali pasėti vienas ar kitas viešbučio svečias. Ir reta kambarinė prašluosto pultą, o juo labiau, ne naudoja dezinfekcinių priemonių.
Yra žinoma, kad 2012 metais, Hiustono universiteto mokslininkai, tyrinėję viešbučių higienines būkles – yra nustatę, kad televizoriaus pultas, sieninių lempų ar toršerų elektros išjungėjai, savo užterštumo lygiu prilygsta tualetui. Todėl, apsigyvenus viešbutyje, rekomenduotina patiems minėtus atributus prašluostyti antibakterinėmis servetėlėmis arba panaudoti antibakterinius aerozolius.
Bet ne visi viešbučiai dirba “atbulomis rankomis”. Paskutiniu metu vis dažniau pradedami įdiegti televizijos pultai, nebijantys vandens, kuriuos paprasčiausiai, galima išplauti. O taip pat vis dažniau pritaikomi portatyviniai ultravioletinių spindulių skleidimo aparatai, kurių išskiriami spinduliai žudo visus, ant daiktų esančius mikrobus

Categories: Viešbučiai

Leave A Reply

Your email address will not be published.