Kreto sala yra vienas iš Viduržemio jūros perlų

Kreto sala. Jei jums yra neįdomūs Egipto landšaftai ir didelis kiekis turistų Turkijoje, tokiu atveju šis variantas jums bus priimtinas. Šioje vietoje yra įvairus landšaftas, švari jūra, dideli paplūdimiai, išvystyta infrastruktūra, įdomus naktinis gyvenimas.

Kreto sala
Kreto sala

Ramiam poilsiui yra rekomenduojamas miestas Agios Nikolaos šalia ežero su kavinėmis ir jūros pramogomis. Oras Mirabello įlankoje skiriasi nuo salos klimato, čia yra daugiau saulėtų dienų, mažiau vėjo.

Agios Nikolaos
Agios Nikolaos

Tiem kam patinka tradicinės turistinės temos, toli nuo rūpesčių reikėtų apsilankyti Amadūroje. Kurortas Guoves yra žinomas savo dideliu vandens parku saloje, alyvmedžių giraitėmis ir pakrantės gatve su tavernomis, suoliukais ir senomis parduotuvėmis. Geriausi Kretos paplūdimiai yra šalia Malio ir Stalidos. Patogiausiai ir prestižiškiausi viešbučiai yra Hersonissos ir Elounda srityse.

Guoves Vandens parkas
Guoves Vandens parkas

Kretos muziejai jums papasakos apie senovės istoriją, labirintą su paslaptingu Minotauru, bei jūros batalijas. Senoviniame Retimno mieste išliko užkariautojų griuvėsiai. Miesto senamiestyje yra siauros gatvelės ir nauji viešbučiai, kurie nepalieka abejingų. Jei jums patinka kultūros paminklai būtina užsukti į Chaniją miestą.

Kreta – sala Graikijos kurorts

Kretos paplūdimiai
Kretos paplūdimiai

Kaip teigia senas posakis, šalyje, kurią mes vadiname Graikija yra visko. Visko yra ir Kretoje. Atpalaiduojantis poilsis penki metrai nuo vandenyno, įdegis paplūdimyje arba prie baseino, barai „viskas įskaičiuota“ tiems kas įprato ilsėtis būtent taip.

Retimno
Retimno

Aktyviems turistams galima aplankyti visus senus Graikijos architektūros objektus, palyginti vandens parkus užsiimti nardymu, vandens slidėmis arba pakilti į kalnus, kurie čia taip pat yra.

Nardymas
Nardymas

Vietinėse parduotuvėse galima surasti visko ko reikia nardymui ir poilsiui paplūdimyje: akiniai, kaukės, hidro kostiumai, paplūdimio rūbai. Paplūdimiai ir kempingai, viešbučiai, poilsis su vaikais ir su šeima, puiki virtuvė ir puikus suvenyrai. Visa tai Europos šalyje.

Suvenyrai
Suvenyrai

Categories: Graikija

1 Comment

Leave A Reply

Your email address will not be published.