Kur geriausia apsipirkti Italijoje

Italijoje yra švariausi paplūdimiai, skanus maistas, puikios ekskursijų programos ir geras apsipirkimas.
Bet kuriame Italijos mieste jūs surasite labai daug gatvelių su žinomų Italijos prekinių ženklų parduotuvėmis. Jei norite geresnių prekių, galima surasti artimiausią parduotuvę, kuriose kainos mažesnės, nei ten kur yra taikomos nuolaidos. Galima susitvarkyti dokumentus ir gauti tax free.

Kur geriausia apsipirkti Italijoje
Kur geriausia apsipirkti Italijoje

Interneto platybėse yra labai daug informacijos apie tai, kad apsipirkti verta keliauti į San mariną. Iš tiesų iki 2016 metų tai buvo pirmoji vieta kur vykdavo apsipirkti turistai. 2017 metų vasarą turistai buvo siunčiami į San Mariną apsipirkti. Jei jūs ten važiuosite tai labai nusivilsite, kadangi visi dideli outlet bus uždaryti. Kaip sako San Marino gyventojai tai dėl krizės. Galima pasivaikščioti po atskiras parduotuves prekybos gatvėse, tačiau tokių gatvių galima surasti bet kuriame Italijos turistiniame mieste, todėl vykti į San Mariną apsipirkti nepraktiška.
Jei jūs esate pasiruošę skirti labai daug laiko apsipirkimui, šalia kurortinio miesto rimini yra labai dideli outlet – parduotuvės, kurios atrodo kaip dideli sandėliai. Vidutinis tokios parduotuvės plotos 1500 kv.m.

Kur geriausia apsipirkti Italijoje
Kur geriausia apsipirkti Italijoje

Teritorijoje yra apie 20 tokių parduotuvių. Šiose parduotuvėse galima surasti avalynę ir aprangą. Kai kurie yra išskirti į avalynės, vaikų aprangos ir aprangos vyrams ir moterims skyrius. Viduje jus pamatysite stelažus ant kurių yra parašyti prekinių ženklų pavadinimai. Šių outlet daiktai nėra skirstomi į praeitų metų kolekcijas ir kolekcijas, kurios buvo populiarios prieš 5 metus, tačiau čia jus galite surasti labai geras nuolaidas. Būtent tokiuose outlet apsiperka Lietuvos firminių rūbų pardavėjai ir savininkai. Reikia suprasti koks yra parduotuvių mastas ir apskaičiuoti kiek laiko jus būsite kiekvienoje iš jų. Konkrečių daiktų iš praeitos kolekcijos jums tikriausiai nepavyks surasti.

Kur geriausia apsipirkti Italijoje
Kur geriausia apsipirkti Italijoje

Jei jūs ilsitės pajūryje šalia Pezaro miesto, tokiu atveju pakeliui iš Fano į Urbiną yra labai didelis outlet. Ten vienos parduotuvės teritorijoje yra labai daug prekinių ženklų. Daiktai taip pat iškabinti pagal gamintojų pavadinimus. Toje vietoje yra tiek apranga suaugusiems, tiek ir vaikams, tiek ir avalynė. Kai jūs ruošitės keliauti į šį outlet yra būtina žinoti, kad nuo 13:00 iki 16:00 outlet nedirba.

Categories: Italija

Leave A Reply

Your email address will not be published.