Pigiausios 2016 metų valstybės, keliaujant

Pigiausiomis 2016 metais valstybėmis turizmui, įvardintos Indija ir Indonezija. Apie tai kalba tyrimų, kuriuos atliko turistinis servisas Skyscanner, rezultatai.
Sąrašo sudarytojai, visų pirma, vertino tokius duomenis, kaip kainą pragyvenimui, maisto kainas ir kainas transportui, dviems žmonėms per parą. Per parą, remiantis šiais rodikliais, pigiausiai turistai pragyventų Indijoje ir Indonezijoje. Ten turistų para, >per parą, pragyventų už 40 dolerių. Tačiau, jeigu pasistengus ir ne viską sau leidžiant, tas išlaidas galima sumažinti iki dviejų kartų. Pažymėsime, kad pilnoje kolorito ir mįslingoje Indijoje, turizmas – ženklus šalies ekonomikos variklis. World Travel and Tourism Council duomenimis, 2011 metais, turizmas atnešė Indijos biudžetui 121 milijardą dolerių pajamų, kas sudarė 6,4 proc. nuo šalies BVP.
Šiek tiek brangiau (45 doleriai), kainuotų paros poilsis Nepale, kurio teritorijoje randasi 8, iš dešimties, aukščiausios pasaulio viršukalnės ir Vietname, kurį per metus aplanko apie 6 milijonus užsienio turistų.

Kur keliauti pigiausia

eliauti pigiai
Kur keliauti pigiai

O štai Laose, kuriame nėra jūros, bet užtai esti senoviškos šventyklos, pasimetusios tropinėse džiunglėse, vaizdingi kalnai ir stebinantis gyvenimo būdas, teks atgailėti jau 55 dolerius per parą, dviems asmenims. Beje, tai viena iš skurdžiausių ir, tuo pačiu, paslaptingiausių valstybių, visoje Pietryčių Azijoje.
Para Šri – Lankoje jau braemngesnė – 60 dolerių. Pažymėsime, kad šiai dienai, Šri – Lanka mūsų tautiečius ne itin domina. Ją aplanko vienas – kitas mūsų tautietis per metus. Ir aplamai, Ceilonas, nors ir ganėtinai egzotiška šalis, nėra plačiai išvystęs savo turizmo verslo, lyginant su kitomis šio regiono valstybėmis.
Nepaisant to, kad sąraše dominuoja Pietryčių Azijos valstybės. Pavyzdžiui, Abchazijoje, para atsieitų 65 dolerius, Armėnijoje70, o Gruzijoje80 dolerių, per parą dviems.
Prieinamiausiomis pagal kainas, senosios Europos valstybėmis, buvo pripažintos Serbija, Bulgarija, Juodkalnija, Rumunija ir Vengrija. Poilsis jose, kainuotų nuo 70, iki 85 dolerių per parą, dviems asmenims. Verta pažymėti, kad pastaraisiais metais, pastebima viena neįprasta tendencija – turistai vis dažniau keliauja, be operatorių paslaugų. Jie linkę savarankiškai suplanuoti maršrutus, užsakinėti viešbučius ir hostelius, pirkti bilietus.

Populiariausių pasaulio viešbučių Top-5
Kokie viešbučiai populiariausi pasaulyje? Tai prabangios ir žymios vietos, kur atvažiuoja turistai, kad pasigrožėtų gražia gamta, pasimėgautų aukščiausiu …
www.kol.lt/populiariausiu-pasaulio-viesbuciu-top-5.ht…

12 pačių didžiausių vandens parkų skirtinguose
Apžvalgą iš 12 pačių didžiausių ir įspūdingiausių vandens parkų iš viso pasaulio, iš kurių kiekvieną drąsiai galima įrašyti į savo būsimąjį turistinį maršrutą.
www.kol.lt/geriausi-vandens-parkai-is-viso-pasaulio.ht…

Kokie pavojai slypi turistiniuose viešbučiuose
Daug keliaujant, viešbutis tampa kaip ir antrais namais turistui. “Bet higienos, poilsio, vienatvės sąlygomis, net ir patys ištaigingiausi viešbučiai, kartais pateikia …
www.kol.lt/kokie-pavojai-slypi-turistiniuose-viesbuciu…

Categories: Kelionė

Leave A Reply

Your email address will not be published.