Kur keliauti birželį

Sukate galvą, kur keliauti birželį? Neverta. Mes padarėme tai už jus ir išrinkome 5 įdomias ir skirtingas kryptis kelionei pirmąjį vasaros mėnesį, tarp kurių-senoji geroji Anglija, vakarėliais garsėjanti Barselona ir daug kitų.

Askotas, Didžioji Britanija.


[frame type=“lifted“ align=“none“]Royal Askot lenktynės

Royal Askot lenktynės
[/frame]

Nors kelionei į Angliją ir nereikia ypatingos progos, ypač vasaros pradžioje, kai keliautojus pasitinka ryškiai žali laukai, žydintys sodai ir parkai bei kiti peizažai, nužengę iš Džeinės Ostin romanų puslapių, karališkos lenktynės Askote taps papildoma motyvacija kelionei.
Šiais metais Royal Askot lenktynės įvyks birželio 17-21 dienomis. Jau daugiau nei 300 metų kasmet rengiamas šis aukštuomenės renginys, į kurį visada atvyksta britų karališkosios šeimos nariai. Būtent karalienės Elžbietos II pasirodymas dažniausiai tampa svarbiausiu lenktynių įvykiu.
Be pačių lenktynių, čia visada verta užvažiuoti dėl madų šou: žinoma, kad Askote merginos ir vyrai varžosi dėl aprėdų elegancijos, o tarp lankytojų skrybėlaičių galima rengti konkursą. Bilieto į lenktynes kaina-nuo 25 svarų.

Booking.com Askot Viešbučiai

Verona, Italija

[frame type=“lifted“ align=“none“]Arena di Verona

Arena di Verona
[/frame]

Mieste, į kurį mus kviečia įvykiai, birželio 20 prasideda žymus operos festivalis Arena di Verona. Iki rugsėjo 7 čia, romėnų amfiteatre, tradiciškai bus galima išgirsti Verdžio Aidą, Bize Karmen, Pučinio Turandot ir Madam Baterflai, Guno Romeo ir Džuljetą. Birželio 17 soliniame koncerte pasirodys Plačido Domingo, kur atliks žinomas arijas iš Verdžio operų.
Kultūrinę kelionę galima paįvairinti, nuvykus iš Veronos prie Gardos ežero. Tik 40 min., ir jūs jau mėgaujatės ežero peizažais, kalnais ir spalvotais italų miesteliais pakrantėje.

Booking.com | Viešbučiai | Verona

Sankt-Peterburgas, Rusija

[frame type=“lifted“ align=“none“]Sankt-Peterburgas

Sankt-Peterburgas
[/frame]

Birželis Peterburgui-idealiausias metas lankymui (nors kainos tuo metu aukštesnės). Pirmiausia, būtent birželį jūs aptiksite nuostabias baltąsias naktis, apie kurias galima išsamiai ir nepasakoti. Antra, šiais metais nuo birželio 28 mieste vyks šiuolaikinio meno bienalė Manifesta. Trečia-šiais metais minimas Ermitažo 250 jubiliejus, ir jei jūs dar nebuvote šiame muziejuje, pats metas užtaisyti šią spragą.

Ir galiausiai, birželio 27-29 dienomis Peterburge pasirodys šiuolaikinis Eifmano baletas. Birželio 27 Aleksandrinsko teatre bus galima išvysti Kitą nuodėmės pusę, o 28 ir 29 – Rodeną. Interviu su baletmeisteriu ir choreografu Borisu Eifmanu galima perskaityti čia.

Booking.com | Viešbučiai | Sankt-Peterburgas

Barselona, Ispanija

[frame type=“lifted“ align=“none“]Barselona, Ispanija

Barselona, Ispanija
[/frame]

Nors šiaurinėje Ispanijos pakrantėje birželį dar vėsu maudytis, priežasčių važiuoti čia nemažai. Geras oras, lauko kavinės, šopingas ir, žinoma, Gaudi architektūra. O didžiulių vakarėlių ir festivalių atvirame ore gerbėjus tikriausiai sudomins vienas didžiausių elektroninės muzikos festivalių Sonar. Visas 3 paras, nuo birželio 12 iki 14, miesto centras pavirs į vieną didelį vakarėlį, o muzikinių stilių įvairovė leis kiekvienam pasirinkti kažką savo.
Booking.com | Viešbučiai | Barselona

Kreta, Graikija

[frame type=“lifted“ align=“none“]Kreta, Graikija

Kreta, Graikija
[/frame]

Tie, kurie jau laukia pliažo poilsio, drąsiai gali užsisakyti bilietus į Graikijos salą Kretą. Vanduo jau šiltas, saulė maloniai šildo, taigi birželio vidurys-optimalus laikas salai.
Pavyzdžiui, kurortiniuose miesteliuose Chersonise ar Malijoje naktį vyksta triukšmingi vakarėliai, taigi čia reikėtų vykti pasilinksminimų mėgėjams.
Yra variantas ir tiems, kurie mėgsta derinti malonumą su nauda. Kretoje patogiausia išsinuomoti mašiną ir leistis į kelionę, kad užvažiuotumėte į gražų uostą Agios-Nikolaos, aplankytumėte legendinius Knoso rūmus ir Minotauro labirintą, rausvąjį smėlį ir pasislėpusias jūros įlankas.

Booking.com | Viešbučiai | Kreta

Categories: Kelionė

Leave A Reply

Your email address will not be published.