Kur pailsėti Ispanijoje pavasarį?

Pailsėti Ispanijoje
Atostogos Ispanijoje
Atsipalaiduoti Ispanijoje
Kur keliauti pavasarį

Ispanijos karalystė – neįtikėtinai pasakiška šalis. Tai šalis, tartum specialiai skirta poilsiui ir turizmui. Čia beveik ištisus metus šilta ir saulėta. Kalnai, jūra, saulė, nuostabi gamta, traukte traukia viso pasaulio turistus.
Pavasario klimatas Ispanijoje
Karalystės klimatas – subtropinis – karšta vasara ir minkšta žiema. Geriausias laikas poilsiui – pavasaris. Džiugina saulėtos dienos, bet nėra alinančio karščio, krituliai būna retai, o jeigu būna – tai trumpos, gausios liūtys. Balandžio – gegužės mėnesiais, gamta gležna ir romantiška. Dieną temperatūra +20 – 23 laipsniai. Jei būna + 15 – skaitosi ganėtinai šalta. Ne veltui pavasarinį Ispanija dažnai apdainuojama dainose ir poetų eilėse.
Maudytis pavasarį ankstoka – vandens temperatūra vos siekia 15 – 17 laipsnių šilumos, bet patirti švelnų, lygų įdegį – sąlygos idealios. Šis laikmetis labai gerai tinka ekskursiniams turams.

Pailsėti Ispanijoje

Kur pailsėti Ispanijoje pavasarį?
Kur pailsėti Ispanijoje pavasarį?

Ekskursinė Ispanija
Kokia, vis dėl to, puiki pramoga – keliauti po Ispaniją pavasarį. Viduržemio Jūros pakrantė, garsėja smėlėtais paplūdimiais. Bet turistus vilioja ne vien šilta jūra ir smagios maudynės bei švelnus įdegis. Ispanija – vienas iš Europos turistinių centrų; ji garsėja senų miestų architektūra, senovės liaudies meistrų meno šedevrais. Turistus vilioja gausiai lankytinos vietos, Ispanijos ryškios, gausios nacionalinės šventės, kur susiburia tūkstančiai vietos gyventojų ir turistų.
Ispanija pavasarį – neįtikėtina spalvų įvairovė, viskas aplinkui žydi ir veša; puikus laikas vestuviniams ir turistiniams turams. Nusprendus praleisti medaus mėnesį Barselonoje, jūs pakliūsite į Šventojo Georgijaus šventę. Šią dieną mieste barstomi įvairių gėlių žiedlapiai, vakarais vyksta maskaradiniai drakonų mūšiai. Tokia kelionė palieka neišdildomą įspūdį, dėl savo gyvumo ir spalvingumo.
Pavasarį karalystėje vyksta „Semana Santa“ (keista savaitė) šventė – religingumo simbolis. Šiuo metu į čia suplūsta minios turistų, iš viso pasaulio. Šiai šventei ispanai ruošiasi ištisus metus. Įvairių brolijų vienuoliai, apsivilkę ilgomis juodomis mantijomis, dėvintys kaukėmis ir aštriabriaunėmis kepurėmis, kuriose padarytos tik išpjovos akims, vaikšto miesto gatvėmis, su gausiai išpuoštomis skulptūrinėmis kompozicijomis, tuo užpildydamos gatves. Reginys neišpasakytas – tai reikia pamatyti.
Turistinė rinka siūlo nebrangų poilsį pavasario Ispanijoje, kas labai patogu ir turininga. Pabuvoję Ispanijoje pavasarį, jūs pasitenkinsite ekskursijų gausa, pasisemsite labai daug teigiamų emocijų.

Categories: Kelionė

Leave A Reply

Your email address will not be published.