Kur verta apsilankyti Paryžiuje

Paryžius – vienas iš lankomiausias turistų miestas. Šį meilės miestą aplanko milijonai viso pasaulio žmonių, bet kad iš tikrųjų pažinti šį miestą, reikia aplankyti ypatingas jo vietas, kurių turistai ir nežino, o žino jas tik vietiniai gyventojai.
Paryžius skaitomas šokolado mėgėjų rojumi; čia gausybė saldumynų parduotuvių ir įvairių kavinukių bei cukrainių. Būtent Paryžiuje galima paragauti vieną garsiausių Pasaulio šokoladų, ir smaližiai tikrai negali praleisti tokios progos. Viena garsiausių šokoladinių, skaitoma La Maison du Chocolat.

La Maison du Chocolat
La Maison du Chocolat

Taip pat verta nuvykti į Paryžiaus Lotynų kvartalą, kur siaurose gatvelėse išsidėstę daugybė mielų kavinukių, kuriose galima išragauti garsiausių paryžietiškų saldumynų.
Tame pačiame Lotynų kvartale randasi ir ūkininkų turgus, apie kurio egzistavimą daugelis turistų net nenutuokia. Čia parduodami geriausios kokybės, ekologiškiausi, ūkinių rankų darbo skanumynai. O kadangi tarp turistų turgus nėra gausiai reklamuojamas, čia be jokios grūsties galima paragauti siūlomų produktų bei pabendrauti su vietiniais ir prancūzų kaimo žmonėmis.
Lotynų kvartalas
Lotynų kvartalas

Tikriausiai, kalbėti apie tai, kad prancūziškas vynas, kokybės garantas, ne verta, nes apie tai žino visas pasaulis. Tačiau čia sutiksite tiek vyno rūšių, kiek turistai net ir negirdėję. O gal būt ir neišgirs… jei neapsilankys Paryžiuje rengiamų Somelje kursų, kur už nedidelė kainą, turistas išragaus daugybė vyno rūšių ir sužinos detaliau apie kiekvieną iš jų. O be to, už demokratišką kainą, galės nusipirkti tikrojo, firminio vyno; nes bet kuriuo atveju, parduotuvėje jis kainuos žymiai brangiau.
Somelje kursai
Somelje kursai

Ir tam, kad pažinti Paryžių geriau, nereikia naudotis turistiniu vadovu. Gana įsikalbėti su taksistu ar bendrakeleiviu autobuse, kurie jums papasakos apie Paryžių ne ką mažiau, negu bet koks gidas. O tame tarpe ir tokių įdomybių, kurių gidai nepasakoja. Paryžiečiai labai svetingi, nesavanaudiški ir draugiški žmonės. O apsilankymai eilinių paryžiečių rekomenduotinose vietose, paliks daug neišdildomų įspūdžių. Tokiu atveju, norint geriau pažinti Paryžių, jo kultūrą ir vietinių gyventojų papročius, vadovaukitės ne tradicinėmis programomis, aplankant Eifelio bokštą, Luvrą ar Eliziejaus laukus, o pasivaikščiokite siauromis jo gatvelėmis, užsukite į kavinukes, pabendraukite su žmonėmis. Tik taip pajausite tikrąją Paryžiaus ir visos Prancūzijos dvasią.
Tokios kelionės paliks neišdildomus įspūdžius ir norėsis čia sugrįžti dar ne vieną kartą.
Paryžius
Paryžius

Categories: Prancūzija

Leave A Reply

Your email address will not be published.