Įvardintos trys geriausios šalys kelionėms 2018 m

Leidykla, besispecializuojanti kelionių vadovais keliautojams „Lonely Planet“ sudarė šalių reitingą, kurias šalis būtina aplankyti 2018 metais. Top-10 yra paskelbtas oficialioje svetainėje

Paskelbtas Čilės reitingas. Ekspertai pažymi valstybės izoliaciją nuo kitų Pietų Amerikos šalių. Iš rytų, Čilę supa Andai, iš vakarų Ramusis vandenynas, šiaurėje driekiasi Atakama dykuma, pietuose – laukinė ir nepraeinama Patagonia. Keliautojams patariama aplankyti 2018 m. šventinius renginius, skirtus šalies nepriklausomybei.

Čilė
Čilė

Antrąją vietą kelionių vadovo rekomendacijose užima Pietų Korėja. Turistams patariama apsilankyti futuristinėje sostinėje Seule, o taip pat kaip ir Pchenčchano mieste, kuriame vyks žiemos olimpinės žaidynės.

Pietų Korėja
Pietų Korėja

Trečioje pozicijoje – Portugalija. Šalis pamažu išeina iš šešėlio, mesto kaimyninės Ispanijos, tapdama dinamišku meno, kultūros ir virtuvės centru. Pastaraisiais metais Portugalijoje atsirado daug muziejų, paplūdimių su Žydra vėliava ir garsiais restoranais.

Portugalija
Portugalija

Į top 10 taip pat įeina tokios šalys kaip Džibutis Rytų Afrikoje, Naujoji Zelandija, Malta, Gruzija, Mauricijus, Kinija ir Pietų Afrikos Respublika.

Categories: Kelionė

Leave A Reply

Your email address will not be published.