Honkongas yra pripažintas populiariausiu pasaulio miestu

Paskelbtas labiausiai lankomų pasaulio miestų reitingas. Jos lyderiai buvo Honkongas, Bankokas ir Londonas. Atitinkamą ataskaitą paskelbė kompanija Euromonitor International.

Kasmetinį turizmo reitingą Top World City Destinations Ranking sudarė pasaulinė mokslinių tyrimų kompanija , kuriai vadovauja Honkongas. 2016 m. buvo užregistruota 26,55 mln. tarptautinių atvykėlių į šį miestą. Po jo, su rezultatu 21,255 mln. yra Tailando sostinė – Bankokas. Lyderių trejetą uždaro Londono miestas, kurį pernai aplankė 19,19 milijono keliautojų.

Taip pat tarp dešimties populiariausių pasaulio miestų Top World City pakliuvo: Singapūras, Makao, Dubajus, Paryžius, Niujorkas, Šendženas ir Kvala Lumpūras.

Honkongas
Honkongas

Į šimtą populiariausių pasaulio miestų taip pat įeina: Puketas (11 vieta), Roma (12 vieta), Stambulas (15 vieta), Praha (18 vieta), Barselona (23-ioji vieta), Amsterdamas (28-oji vieta), Venecija (38. vieta) ir Budapeštas (55 vieta).

Pasak Euromonitor International ekspertų, Azijos ir Ramiojo vandenyno regionas pakeitė turistų srautų kryptį ir ateityje darys tą patį. Pagal prognozes, iki 2025 m. Singapūras pagal lankomumą aplenks Londoną, suteikiant Azijai absoliučią lyderystę. Be to, ekspertai pažymi, kad migrantų krizė, Didžiosios Britanijos išėjimas iš Europos Sąjungos ir teroristinių išpuolių grėsmė apsunkins turizmą visoje Europoje, išskyrus Graikiją, Italiją ir Ispaniją.

Categories: Pasaulis

Leave A Reply

Your email address will not be published.