Malta – viena iš geriausių vietų keliauti 2018 m

Pagal „Lonely Planet“ reitingą, paskelbtą naujame tyrime „Geriausios kelionės 2018 „, Malta pateko į geriausių krypčių 2018 m. dešimtuką.

„Lonely Planet“ yra didžiausia kelionių vadovų leidėja pasaulyje, turinti puikią reputaciją, kurios tyrimais pasitiki milijonai keliautojų. Savo pasirinkimą Maltai, jie paaiškina, pirma – turtinga salyno istorija, tiesiog prasiskverbiančia į salas: čia ir senovinės priešistorinės šventyklos ir didingi tvirtovių įtvirtinimai ir požeminės šventyklos, katakombos ir tuneliai – visa tai tarsi pripildo salą šimtmečių alsavimu.

Maltą
Kelionė į Maltą

Ypatingą vaidmenį šiame pasirinkime taip pat vaidina ir tai, kad Maltos sostinė, Valeta paskelbta Europos kultūros sostine 2018. Šio renginio metu ten vyks kultūros ir muzikos festivaliai ir renginiai, skirti teatrui, kinui, šiuolaikiniam menui. Visą sąrašą galite rasti čia: http://www.valletta2018.org. Unikalų skonį šiam įvykiui suteikia nesuvaržytas Viduržemio jūros gyventojų gyvenimo būdas, gimusių šalia šiltos jūros ir paplūdimių, ir šildomų švelnių saulės spindulių daugiau nei 300 dienų per metus.

Malta

Ne veltui, šiais metais anglų leidinys „The Guardian“ taip pat paskelbė Valettą į pirmą vietą dešimtyje alternatyvių turistinių Europos miestų. ITA generalinio direktoriaus Paul Budge nuomone, tokie tyrimai dar labiau pabrėžia Maltos paveldo apsaugą tiek dabartinių, tiek ateities kartų labui.

Malta
Malta

Taip pat verta paminėti, kad per pastaruosius kelerius metus turistų, apsilankiusių Maltoje, srautas gerokai išaugo ir sudarė apie 2 mln. turistų per metus. Taip pat pastebima, kad per pastaruosius metus taip pat labai išaugo turistų augimas Maltoje, t. y. 43%.

Video Valeta, 2018 metais tapo Europos kultūros sostine

Video saulėtoje Maltoje


Categories: Kelionė

Leave A Reply

Your email address will not be published.