Nestandartiniai pasaulio viešbučiai

Keisčiausi pasaulio viešbučiai
Nestandartiniai apgyvendinimo variantai

Ledo viešbutis
Įdomiausi pasaulio viešbučiai

Unikaliausi pasaulio viešbučiai
Įspūdingiausi viešbučiai

Koks komfortabilus ir aukštai vertinamas bebūtų viešbutis ir jeigu jis neturės kokių nors išskirtinių, unikalių bruožų, tai jam tapti pasauline įžymybe, tiesiog, nėra šansų. Šiai dienai, pirmame plane yra viešbučiai ir hosteliai, kurie gali savo svečiams suteikti anksčiau nepatirtų emocijų ir neišdildomų įspūdžių.
Pirmauja tokių viešbučių sąraše, taip vadinami, Ledo Rūmai.

Nestandartiniai pasaulio viešbučiai
Ledo Rūmai

Suprantama, šiuos du statinius lyginti negalima; juk naujai „iškeptame“ pastate iš ledo, siūlomos įvairios smagaus laiko praleidimo sąlygos.

Antrasis neįprastas viešbutis – Druskos Namai, išsidėstęs Anduose. Jis pastatytas iš akmens druskos, kuri gaunama iš netoliese esančio druskingojo ežero. Lyginant su tokiais šedevrais, jokie viešbučiai nesudarys tokios konkurencijos.

Nestandartiniai pasaulio viešbučiai Druskos Namai
Palacio de Sal

Sekantis viešbutis, tiesiog, sklando virš žemės paviršiaus. Šis stebuklas pastatytas Brazilijoje ir neturi analogų pasaulyje. Kažkokiu būdu šis viešbutis įspraustas tarp gigantiškų medžių lajų ir visai teisiškai gali vadintis egzotine vieta… netgi – ekstremalia. Juk aukštis, kuriame jis pastatytas, gali išgąsdinti pačius drąsiausius turistus.

Nestandartiniai pasaulio viešbučiai Mirrorcube Treehotel
Mirrorcube Treehotel

Negalima pamiršti ir viešbučio, kuris pastatytas po vandeniu. Šie apartamentai patiks tiems, kuriuos vilioja povandeninė egzotika. Per skaidrias sienas, svečiai gali matyti povandeninį gyvenimą, kaip ant delno.

Nestandartiniai pasaulio viešbučiai
Jules’ Undersea Lodge

O Australijoje, atvirkščiai, egzistuoja požeminis viešbutis. Ten geriau nuvykti, kai lauke alinantys karščiai. Patogiai, su komfortu, pasėdėti prie baro, prie interneto, paklausyti geros muzikos, atitrūkti nuo antžeminės gyvenimo rutinos.

Desert Cave Hotel Nestandartiniai pasaulio viešbučiai
Desert Cave Hotel

Kokie pavojai slypi turistiniuose viešbučiuose
Daug keliaujant, viešbutis tampa kaip ir antrais namais turistui. “Bet higienos, poilsio, vienatvės sąlygomis, net ir patys ištaigingiausi viešbučiai, kartais pateikia …

Populiariausių pasaulio viešbučių Topas
Kokie viešbučiai populiariausi pasaulyje? Tai prabangios ir žymios vietos, kur atvažiuoja turistai, kad pasigrožėtų gražia gamta, pasimėgautų aukščiausiu …

Pigiausios valstybės, keliaujant
Kokie viešbučiai populiariausi pasaulyje? Tai prabangios ir žymios vietos, kur atvažiuoja turistai, kad pasigrožėtų gražia gamta, pasimėgautų aukščiausiu …

Categories: Viešbučiai

Leave A Reply

Your email address will not be published.