Patarimai automobilių nuomos užsienyje

Patarimai nuomojantis automobilį
Automobilių nuoma užsienyje
Automobilių nuoma
Ką būtina žinoti apie užsienyje nuomojamo automobilio
Ką reikia žinoti nuomojantis automobilį
Atmintinė nuomojantiems

Šiais laikais, daugelis turistų atsisako nuo turistinių firmų paslaugų ir keliauja savarankiškai. Tenka pačiam užsakinėti bilietus, rezervuoti viešbučio kambarius, gauti vizas; bet užtai atsiranda galimybė, susiplanuoti maršrutą ir programą patiems.
Tam, kad pasiekti norimus lankytinus taškus, galima pasinaudoti viešuoju transportu, tačiau Europoje – tai gana brangu. Geriau išsinuomoti automobilį, kuris bus komfortabilus kelionėje ir sutaupys daug laiko. Tačiau automobilių nuoma užsienyje, turi nemažai ir „povandeninių akmenų“.

Automobilio nuoma užsienyje

 Patarimai automobilių nuomos užsienyje
Automobilio nuoma

Visų pirma, reikia žinoti, kad nuomos kompanija, gali lengvai turistą apgauti. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad užsienyje, visi civilizuoti ir aukštos moralės žmonės; deja, apgaulė egzistuoja visur ir tarnauja, kaip praturtėjimo priemonė. Pavyzdžiui, ant mašinos kėbulo arba salone, yra koks nors pažeidimas. Klientas, neatkreipęs į tai dėmesio, prie imdamas mašiną, grąžindamas, bus priverstas apmokėti už tai, ko nepadaręs.
Būtent dėl to, prieš imant automobilį nuomon, reikia labai kruopščiai apžiūrėti jo kėbulą ir saloną. Visi pažeidimai suregistruojami į atatinkamus dokumentus, kuriuos pasirašo abi pusės. Beje, tame dokumente taip pat registruojamas kuro, esančio automobilio bake, kiekis.
Kaip taisyklė, daugelis kompanijų kuro sąnaudų neapmoka. Todėl, su kokiu kuro kiekiu mašiną paėmei, su tokiu kiekiu turi ir grąžinti. Būtent tam, kad nekiltų jokių ginčų, grąžinant automobilį, užfiksuokite esantį bake kuro kiekį ir įtraukite į nuomos protokolą, kurį pasirašo abi pusės.

Categories: Kelionė

Leave A Reply

Your email address will not be published.