Poilsis Vengrijoje

Tinkamiausias poilsio Vengrijoje laikas – tai pavasaris ir ruduo; kadangi žiemos čia šaltos, o vasaros karštai alinančios. Kai nusprendėte apsilankyti šioje Europos valstybėje, nepamirškite, kad gali būti reikalinga šios šalies viza.
Dažniausiai turistai nori nuvykti į Vengrijos sostinę – Budapeštą. Į Vengriją galima išsirinkti pigius „econom“ klasės kelialapius, kurių dėka, tai gali leisti sau ir studentai, o galima nusipirkti ir VIP turą. Tokiu būdu, Vengriją aplankyti gali kiekvienas.
Įžymioji vengriška virtuvė pradžiugins kiekvieną svečią. Įvairūs mėsos patiekalai, tiekiami vengriškuose restoranuose, palieka neišdildomą įspūdį savo puikiais ir įvairiais skoniais. Tačiau reikia turėti omeny, kad vengriški pipirai, kuriais paaštrinami mėsos patiekalai, ypatingai aštrūs.

Vengrija – viena populiariausių turistų lankomų vietų pasaulyje

Poilsis Vengrijoje
Poilsis Vengrijoje

Apie puikiausią aromatą ir vengriško vyno skonį, žino visas pasaulis. Pavyzdžiui, Tokajaus vynas. Ši vyno rūšis jau yra žinoma kelis dešimtmečius ir buvo pavadintas karališku vynu ir vynų karaliumi (taip jį pavadino didysis vokietis – Gėtė). O tarp kitko, norint artimiau susipažinti su nuostabiaisiais vengriškais vynais, vertėtų apsilankyti vynų rūsiuose, kur praleisite visą dieną. Ši ekskursija su kaupu atperka šį laiką.
Vengrija taip pat garsėja ne tik vynais, bet ir puikiais sveikatingumo centrais. Gydomuosiuose centruose galėsite ne tik pastiprinti savo sveikatą, bet ir puikiai pailsėti. Taip pat čia populiarus ir aktyvaus poilsio būdas.

Categories: Kelionė

Leave A Reply

Your email address will not be published.