Populiariausių pasaulio viešbučių Top-5

Kokie viešbučiai populiariausi pasaulyje? Tai prabangios ir žymios vietos, kur atvažiuoja turistai, kad pasigrožėtų gražia gamta, pasimėgautų aukščiausiu komfortu ir gautų didelę dozę pačių geriausių emocijų. Mes apibendrinome 5 pačius populiariausius pasaulio viešbučius.
Kur tik nepastatys originalaus viešbučio ir suteiks visus malonumus tiems, kas mėgsta prabangų poilsį kur nors gražioje vietoje!

Como Shambala Resort Balyje

[frame type=“lifted“ align=“none“]Como Shambala Resort

Como Shambala Resort
[/frame]

Tai turbūt viena ramiausių ir atokiausių vietų planetoje. Viešbutis randasi tikrame rojuje-Balyje, Indonezijoje. Ramybės atmosferoje, mėgaujantis gražiais sodais, miškais, prabangiais baseinais, o taip pat Aijung upe, poilsis čia-tikras pasimėgavimas kūnui ir sielai. Be to, čia yra galimybė ištyrinėti Balio įžymybes, kurių čia labai daug.

Anantara Kihavah Villas 5*

[frame type=“lifted“ align=“none“]Anantara Kihavah Villas 5*

Anantara Kihavah Villas 5*
[/frame]

Tai stebuklingai gražus pliažas ir pasakiška lagūna su rifu. Daugelis turistų vadina šią vietą rojumi žemėje. Baltas smėlis, skaidrus vanduo, nuostabūs koraliniai rifai, kurie turtingi floros ir faunos įvairove. Čia turistai taip pat gali pasinerti į nardymo pasaulį, tyrinėdami povandenines gelmes.

Booking.com Kaina.

Amanci Vila

[frame type=“lifted“ align=“none“]Amanci vila

Amanci Vila
[/frame]

Prabangių panoraminių vaizdų ir kalnų vietovių mėgėjai teikia pirmenybę vilai, esančiai Phuketo salos vakaruose, Tailande. Šis prabangus namas randasi ant uolų. Iš langų atsiveria nuostabus vaizdas į Andamano jūrą. Čia kiekvienas pamirš kasdienį gyvenimą ir ners į dangiško poilsio gelmes stačia galva.

Cocoa Island Resort

[frame type=“lifted“ align=“none“]Cocoa Island Resort<

Cocoa Island Resort<
[/frame]

Žinoma, Maldyvai-tai vienas populiariausių pasaulio kurortų. Viskas todėl, kad pabuvę čia, jau niekas negalės pamiršti šių nuostabių vietų. Viešbutis yra nedidelėje Cocoa saloje ir čia yra viskas tam, kad pavadintume šią vietą rojaus kampeliu žemėje.

Kaina.

Vila Casa Kimball Karibų jūroje

[frame type=“lifted“ align=“none“]Vila Casa Kimball<

Vila Casa Kimball<
[/frame]

Mėgsti egzotiką? Kokoso palmės ir migdolų medžiai, įkvepiantis vaizdas į Atlanto vandenyną… Tai privati vila, kurioje tik 8 numeriai ir jų kaina startuoja nuo 3000 JAV dolerių už parą.
Gero poilsio!
Categories: Viešbučiai

Leave A Reply

Your email address will not be published.