Turistai vis dažniau renkasi vietoj viešbučių butus parai

Kelionėse būsto klausimas yra vienas iš svarbiausių, todėl tinkamo varianto pasirinkimu komandiruotei ar poilsinei kelionei, kaip taisyklė, užsiimama iš anksto. Jeigu anksčiau pagrindinė keliautojų dalis apsistodavo viešbučiuose ar svečių namuose dėl variantų stokos, tai šiandien daugelis jų teikia pirmenybę išsinuomoti butą parai. Tai ne tik patogu, bet ir naudinga pagal kainą, ypač jeigu kalbama apie didelę kompaniją.

Gyvenimas viešbutyje yra neišvengiamai susijęs su tam tikrais nepatogumais – pusryčiai pagal grafiką, kaimynai, dienos rėžimas, lankytojų priėmimo apribojimai. Nuomojantis butą, priešingai, galima jaustis kaip namuose, leisti savo laiką savo nuožiūra. Be to, tokio būsto kaštai nepriklauso nuo gyventojų skaičiaus. Taigi, kelių žmonių kompanijai, bus daug pelningiau išnuomoti vieną butą, nei kelis viešbučio kambarius. O ir gaminti atskirame būste galima savarankiškai, taupant ėjimui į kavines ir restoranus.

Trumpalaikė butu nuoma

butu nuoma
Butas Parai

Butų savininkams, kurie yra nuomojami paroms, toks savo turto naudojimo variantas taip pat labai naudingas. Visų pirma, šio verslo pelningumas bus didesnis, nei būsto nuomojimas ilgam laikui. Šiuo atveju savininkas gali, jeigu pageidaujama, naudoti nuosavybę asmeniniam naudojimui, nes butas parai nesuteikia ilgalaikio gyvenimo. Nereikia laukti sutarties laikotarpio pabaigos, praktiškai bet kuriuo metu galima apsigyventi pačiam arba apgyvendinti giminaičius ir draugus.

Be to, patogu nuomoti butą tuo atveju, jeigu Jūs esate nusprendę jį parduoti. Ilgalaikė nuoma riboja savininko buto pardavimo laiką, o trumpalaikė nuoma suteiks papildomų pajamų, kol būstas nerealizuotas.

Tačiau, tam tikrus nepatogumus parinio buto nuoma savininkui vis gi sudaro. Reikės praleisti daugiau laiko ir pinigų būsto valymui, nes tai turi būti daroma po kiekvieno svečio, kelis kartus per mėnesį, ar net dažniau. Be to, pajamos iš šios veiklos rūšies gali būti nereguliarios, viskas priklausys nuo klientų skaičiaus ir sezoniškumo. Savininkas turės nuolat ieškoti svečių, arba patikėti šią užduotį specializuotoms įmonėms, kurie už procentus nuo pajamų talpins skelbimus ir reklamuos butą.

Categories: Kelionė

Leave A Reply

Your email address will not be published.